ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Protihlukové kryty tepelných čerpadel

Akustické kryty tepelných čerpadel

Nežádoucí akustické rušení způsobené provozem technologických prvků a jednotek je nutné eliminovat. Nabízíme a dodáváme ucelené technologické systémy protihlukových řešení připravených na míru potřebám zákazníků. Ať už se jedná interiérové nebo exteriérové užití, či specifické prostředí výrobku, dokážeme najít řešení. 

Odhlučnění tepelných čerpadel

Protihlukové kryty tepelných čerpadel

Odhlučnění tepelných čerpadel

Protihlukové kryty tepelných čerpadel jsou součástí řady technologických prvků chránících prostředí před akustickým hlukem.

Tepelná čerpadla a efektivní řešení problému s hlukem

Akustický kryt Silentbox je ideální rešením pro snížení hluku vašeho tepelného čerpadla, nebo klimatizační jednotky. Se vzrůstajícím zájmem a rozsahem použití jednotek tepelných čerpadel a chladících jednotek, instalovaných především v okolí obydlí, nastává díky mnohdy nadměrným hlučnostem jednotek požadavek na:

  • odhlučnění tepelných čerpadel
  • snížení vibrací způsobujících hluk

Protihlukový kryt Silentbox vyniká

  • vysokým tlumícím výkonem
  • snadnou montáží bez narušení technických parametrů jednotky. 

Odhlučnění tepelných čerpadel

Tento akustický prvek zajistí zvýšení komfortu prostředí nejen pro uživatele, ale také hlavně pro jeho okolí. Jeho flexibilní konstrukce umožňuje směrování proudění vzduchu na vstupu i výstupu ve více směrech a tím rozšíření možností použití. Odvod kondenzátu je zajištěn propustnou částí základového rámu podlahy akustického krytu.

 

Ke stažení

Akustické kryty tepelných čerpadel - SILENTBOX

Produktovy_katalog_silentbox_cz_v2771.pdf Akustické kryty tepelných čerpadel - SILENTBOX
(2500 kB)