ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Tepelná čerpadla MaxHeat

vzduch-voda

Tepelná čerpadla MaxHeat - ekonomicky výhodné a přitom ekologicky šetrné řešení vytápění s využitím obnovitelných přírodních zdrojů.

Tepelné čerpadlo MaxHeat

Tepelné čerpadlo MaxHeat nabízí spolehlivé a ekologické řešení pro dodávku teplé vody a vytápění domácnosti během zimního období. Díky využití tepelné energie všudypřítomného venkovního vzduchu umožňují tepelná čerpadla MaxHeat vyhřívat vnitřek domu nebo bytu s vysokou účinností, a to dokonce i při nízkých venkovních teplotách. Tepelná čerpadla MaxHeat systému vzduch-voda jsou určena pro celoroční provoz, a to i v období, kdy venkovní teplota klesá k extrémním hodnotám hluboko pod bod mrazu.

Výhody tepelného čerpadla MaxHeat

 • Levnější než elektřina a plyn
 • Bezobslužný provoz
 • Stabilní teplota po celý den.
 • Spolehlivý a automatický provoz
 • Nezávislost na dodavatelích energií
 • Ekologie a čistota
 • Úspora místa potřebného pro instalaci
 • Moderní design systémové jednotky vhodný i do interiéru

Inverterová technologie tepelného čerpadla

Inverterová venkovní jednotka tepelného čerpadla MaxHeat je vybavena vysoce účinnými frekvenčně řízenými DC dvojitými rotačními kompresory, které jsou plynule regulovatelné v širokém rozmezí otáček. Díky frekvenčnímu měniči jsou tepelná čerpadla schopna rychle reagovat na náhlou změnu potřeby výkonu a vždy se plně přizpůsobit aktuálním podmínkám provozu.

Díky přímému vstřikování ekologického chladiva R410A pod hlavu kompresoru je dosaženo stabilního výkonu i při velmi nízkých venkovních teplotách. Tepelná čerpadla MaxHeat jsou tak schopna poskytovat jmenovitý topný výkon až do venkovní teploty -25°C s možností výstupní teploty topné vody až 55°C.

Regulace tepelného čerpadla

K tepelným čerpadlum MaxHeat se nabízí celá řada regulačních systémů od možnosti připojení na externí řídící systém až po autonomní regulační systémy.

 • BASIC - základní ekvitermní regulace všech potřebných funkcí bezproblémového chodu tepelného čerpadla. Součástí systému je prostorový regulátor teploty. Regulátor obsahuje i samostatný týdenní časový program pro řízení přípravy teplé vody. Provozní režimy: komfortní, útlumový, ochranný a automatický s časovým programem, nezávislé řízení přípravy TV v režimech Zap/Auto/Vyp, Nastavitelné konfigurační a regulační parametry. Tento systém je vhodný pro nenáročné zákazníky, kteří preferují jednoduché ovládání, plnou funkčnost bez volby komunikace a nastavení řídící jednotky přes internet. 
 • KOMFORT - Vyspělá regulace kompletního tepelného čerpadla s možností řízení dalších přídavných zdrojů tepla (kotel, solární ohřev, elektroohřev). Standardní součástí systému je externí řídící ovládací panel, možnost oddělených čidel teploty. Systém je rozšířitelný o komunikaci s nadřízených systémem, web server či možnost ovládání jednotky přes internet. Systém umožňuje další rozšíření a jiná zařízení v kaskádě a mnoho dalších funkcí.
 • VOLITELNÉ PŔÍSLUŠENSTVÍ - K tepelným čerpadlům řady MAXHEAT je nabízena celá řada příslušenství. Mezi velmi často používané příslušenství patří akumulační nádrže, dodatečný elektro dohřev, ohřev TUV, oběhová čerpadla, směšovací ventily pro další okruhy atd.

 

Ke stažení

Prospekt tepelná čerpadla MaxHeat

tepelna-cerpadla-maxheat-2016.pdf Tepelná čerpadla MaxHeat_2016
(2804 kB)