Facebook pixel
Zavřít


Více

Vzduchová clona EASY

Kompaktní dveřní clona

Vzduchová clona EASY

Kompaktní dveřní clona

Vzduchová dveřní clona EASY představuje základní řadu komfortních clon Stavoklima. Jedná se o kompaktní zařízení vhodné pro většinu menších prostor jako jsou jednotlivé obchodní jednotky v nákupních centrech, butiky, restaurace, banky nebo hotelové vstupy. 

Dveřní clona EASY

Základní vlastnosti

Dveřní clona EASY

Vzduchová clona EASY tvoří přirozenou vzduchovou bariérou před vnikáním studeného vzduchu do teplého prostředí, v letním období plní funkci jako ochrana před vnikáním letního horkého vzduchu do prostor, které jsou klimatizovány. V klimatizovaných prostorech je možné provozem clony uspořit velkou část nákladů spojených s chlazením.

Jak napovídá název, EASY je charakterizována jednoduchým a příjemným designem s vestavěným regulačním systémem, který umožňuje možnost výběru typu ovladače. 

Vzduchová clona EASY je určena pro horizontální umístění nad dveřním prostorem pomocí podstropních nebo nástěnných závěsů. Dodávané modely jsou bez ohřevu, s teplovodním nebo elektrickým ohřevem. Součástí každého modelu je i směrovatelná lamela pro optimální nastavení proudu vzduchu. K jednotce je možno dodat širokou řadu příslušenství, jako jsou termostatický ventil, výfukový či prostorový termostat nebo dveřní kontakt.

Model EASY je dodáván v délce 1000, 1500, 2000 a 2500 mm a je doporučen pro maximální výšku instalace do 2,2 m. Barevné provedení clony je RAL 9010, bočnice v RAL 9007. 

Ovladače

 

Vzduchová clona EASY nabízí jejímu uživateli možnost výběru mezi dálkovým infra-ovladačem BASE-IR nebo kabelovým nástěnným ovladačem BASE. Oba ovladače disponují funkcí volby tří stupňového řízení ventilátorů, dvou úrovní topného režimu a aktivaci dveř- ního kontaktu. V případě požadavku na správu clony z nadřazeného systému je možné napojit řídící desku na komunikační protokol Modbus.