ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Více

Vzduchová clona EASY

Kompaktní dveřní clona

Vzduchová clona EASY

Kompaktní dveřní clona

Vzduchová dveřní clona EASY představuje základní řadu komfortních clon Stavoklima. Jedná se o kompaktní zařízení vhodné pro většinu menších prostor jako jsou jednotlivé obchodní jednotky v nákupních centrech, butiky, restaurace, banky nebo hotelové vstupy. 

Dveřní clona EASY

Základní vlastnosti

Dveřní clona EASY

Vzduchová clona EASY tvoří přirozenou vzduchovou bariérou před vnikáním studeného vzduchu do teplého prostředí, v letním období plní funkci jako ochrana před vnikáním letního horkého vzduchu do prostor, které jsou klimatizovány. V klimatizovaných prostorech je možné provozem clony uspořit velkou část nákladů spojených s chlazením.

Jak napovídá název, EASY je charakterizována jednoduchým a příjemným designem s vestavěným regulačním systémem, který umožňuje možnost výběru typu ovladače. 

Vzduchová clona EASY je určena pro horizontální umístění nad dveřním prostorem pomocí podstropních nebo nástěnných závěsů. Dodávané modely jsou bez ohřevu, s teplovodním nebo elektrickým ohřevem. Součástí každého modelu je i směrovatelná lamela pro optimální nastavení proudu vzduchu. K jednotce je možno dodat širokou řadu příslušenství, jako jsou termostatický ventil, výfukový či prostorový termostat nebo dveřní kontakt.

Model EASY je dodáván v délce 1000, 1500, 2000 a 2500 mm a je doporučen pro maximální výšku instalace do 2,2 m. Barevné provedení clony je RAL 9010, bočnice v RAL 9007. 

Ovladače

 

Vzduchová clona EASY nabízí jejímu uživateli možnost výběru mezi dálkovým infra-ovladačem BASE-IR nebo kabelovým nástěnným ovladačem BASE. Oba ovladače disponují funkcí volby tří stupňového řízení ventilátorů, dvou úrovní topného režimu a aktivaci dveř- ního kontaktu. V případě požadavku na správu clony z nadřazeného systému je možné napojit řídící desku na komunikační protokol Modbus.