ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Více
pro umístění do podhledu

Vzduchová clona Econ-C III

pro umístění do podhledu

Vzduchová clona Econ-C III

Vzduchové clony do podhledu

Hlavními výhodami vzduchové clony Econ-C III je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost, použité nejkvalitnější materiály a komponenty a v neposlední řadě malé rozměry výrobku.

Econ-C III - clona do podhledu

Dveřní clona s výhodami

Econ-C III je vzduchová clona určená pro montáž do podhledu. Díky diskrétnímu designu je vhodná do interiéru s vysokými požadavky na vzhled, harmonicky doplňuje prostor a zároveň plní veškeré požadavky z hlediska funkčnosti zařízení. Standardní rozměrová řada a jednoduché provedení určuje vzduchovou clonu Econ-C III pro použití do:

  • jednotlivých obchodů v administrativních komplexech
  • do boutiqů
  • restaurací
  • bank
  • hotelů

Snadnost ovládání vzduchové clony je zajištěna ovladačem s přesným procesorovým řízením pro maximální komfort obsluhy. Hlavními výhodami dveřních clon Econ-C je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost, použité nejkvalitnější materiály a komponenty a v neposlední řadě malé rozměry výrobku.

Hlavními výhodami clon Econ-C III je cenová dostupnost, rychlá a snadná montáž, nízká hlučnost, nízká hmotnost, použité nejkvalitnější materiály a komponenty a v neposlední řadě kompaktní rozměry výrobku. K plné vybavenosti clony lze přiřadit širokou škálu příslušenství, pro větší úsporu energie a hladší chod lze clonu osadit efektivními EC ventilátory.