ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Více

Vzduchová clona Li-light

Vzduchová clona Li-light

Li-light je odlehčenou verzí vzduchové clony Li, avšak za skvělou cenu a při stejných výkonnostních parametrech. Tato vzduchová clona může být v provedení teplovodním nebo studeno vzdušném.

Odlehčená vzduchová clona

Komfortní clona Li-light

Odlehčená vzduchová clona

Vzduchová dveří clona Li-Light je odlehčenou verzí vzduchové clony Li za skvělou cenu a při stejných výkonnostních parametrech. Díky svému designu a kompaktnějším rozměrům je vhodná do interiéru s vysokými požadavky na vzhled, jako jsou jednotlivé obchodní jednotky v nákupních centrech, butiky, restaurace, banky nebo hotelové vstupy či vstupy do administativních budov.

Pro regulaci clony je nabízena varianta nástěnného ovladače Econ ze základními funkcemi nebo technologicky pokročilý ovladač Ditronic Touch s dotykovým displejem a širokou řadou rozšířených funkcí včetně napojení na nadřazený systém řízení (BMS nebo Modbus).
Clony Li-Light jsou dodávány v délce od 1,0m až do 2,5m, jsou doporučeny pro výšku instalace max. 2,8 m, možná je varianta teplovodní, elektrická i bez ohřevu. Součástí každého modelu je směrovatelná lamela pro optimální nastavení proudu vzduchu. K jednotce je možno dodat širokou řadu příslušenství, jako jsou termostatický ventil, výfukový či prostorový termostat nebo dveřní kontakt. Barevné provedení clony je RAL 9010, bočnice v RAL 9007.