ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Více

Vzduchová clona Li

Dveřní clona s reklamou

Vzduchová clona Li

Dveřní clona s reklamou

Vzduchová clona Li přináší praktickou  a designovou kombinaci vzduchové clony a reklamy. Vaše reklama může být na Vzduchové cloně Li prezentována staticky nebo přímo dynamicky, dle vašich požadavků.

Výhodná investice do reklamy a tepelné clony

Vzduchová clona s reklamním panelem

Výhodná investice do reklamy a tepelné clony

Vzduchová clona, která svou inovací předbíhá dobu. Svým vzhledem se jedná o vzduchovou clonu, která maže předěl mezi vzduchovou clonou komfortní a designovou. Tato clona je vhodná do nákupních středisek, multifunkčních objektů, letišť, bank, hotelů, nádražních hal atd. S možností využití reklamních panelů, statických a dynamických.

S multifunkčním ovladačem Ditronic s funkcí ALL-IN-ONE si můžete být jisti výhodné investice, perfektní funkce a hlavně několikanásobného zrychlení návratnosti investovaných prostředků do odclonění prostoru. Přeměnit vzduch na peníze již není pouze slogan, ale realita. Inovativní vzduchová clona Li.

Dveřní clony Li

Místo určení pro vzduchové clony

Dveřní clony Li

Umístění vzduchových clon Li je vhodné především do prostorů:

  • banky, hotely
  • administrativní prostory
  • lehký průmysl
  • výstavní haly, supermarkety

Umístění komfortní clony Li může být jak horizontální, tak vertikální. Provedení vzdušné clony lze zvolit studeno vzdušné, teplovzdušné nebo teplovodní, elektrické, případně parní.