ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Více
Kompletní dodávka a servis

Vzduchové clony

Kompletní dodávka a servis

Vzduchové clony komfortní
Vzduchové clony komfortní

Vzduchové clony komfortní

Vzduchové clony designové
Vzduchové clony designové

Vzduchové clony designové

Vzduchové clony průmyslové
Vzduchové clony průmyslové

Vzduchové clony průmyslové

Udržení teploty v budově

Clona a vzduchová bariéra

Udržení teploty v budově

Užití vzduchové clony je vhodné především do komerčních prostorů, kde je vyšší návštěvnost lidí a je zde tak potřeba vytvoření vzduchové bariéry jež udrží požadovanou teplotu. Vzduchová bariéra drží teplo v interiéru budovy, případně pomocí vzduchové clony můžeme v budově cíleně udržovat chlad.

Co jsou vzduchové clony?

Vzduchové clony ochraňují dveřní otvor, jež stabilizuje teplotu v interiéru budovy. Dveřní vzduchové clony vytváří dělící bariéru udržující příznivou teplotu v budově, ať se jedná o ochlazení budovy či zvyšování teploty pomocí vzduchové clony.

Zvolte si jeden z typy vzduchových clon, české výroby Stavoklima:

Dveřní clony

Dveřní clony jsou speciálním vzduchotechnickým zařízením, vytvářejícím opticky nerušený proud vzduchu, který odděluje vnitřní a venkovní prostředí. Používá se především v budovách a provozech, kde dochází k častému otevírání a zavírání vstupních dveří (vysoká návštěvnost lidí).

Tato neviditelná silná vzduchová clona zajišťuje rovnoměrné větrání, zabraňuje tepelným ztrátám, snižuje náklady na vytápění prostor.

Je to efektivní tepelná izolace, která brání průniku tepla z jednoho prostoru do druhého tam, kde jsou často otevřené dveře. Vzduchová clona s vysokou účinností chrání vnitřní prostor před nežádoucím chladným vzduchem v zimním období a naopak. Je-li objekt klimatizován, chrání ho v letním období před pronikáním teplého vzduch dovnitř budovy.

Takto vytvořená vzduchová bariéra šetří energii potřebnou k udržení příjemného klima vnitřního prostoru.

Instalace je možná do každého prostředí, vzduchový výkon clony lze přesně nastavit. Toto technické zařízení nabízíme v rozdílných velikostech a výkonech dle požadavků zákazníků, při zajištění úspor energie a ekologie.

Přehled vzduchových clon

Clony Stavoklima

VELKY_produktovy_katalog_2023__Cz__web178.pdf Přehledový katalog vzduchových clon_2023
(22216 kB)