ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Zavřít


Více
Vzduchotechnika

VZT

Vzduchotechnika

VZT

Vzduchotechnika VZT

Zabýváme se komplexní realizací vzduchotechniky (VZT) v plném rozsahu od projektování, přes výrobu, až po montáž a servis celého tohoto oboru technického zařízení budov.

Vzduchotechnika zajišťuje nejen výměnu použitého vzduchu za čerstvý, nasáváním z exteriéru pomocí potrubí, ventilátoru a případně výměníku u rekuperačního systému eliminujícího tepelnou ztrátu nového vzduchu. Rekuperace odpadního tepla sníží energii potřebnou k dohřátí čerstvého venkovního vzduchu na teplotu interiéru.

Klimatizace reguluje teplotu a vlhkost vzduchu, může pracovat i opačným způsobem - vytápěním.

Stavoklima je dlouhodobým lídrem v oblasti výroby vzduchotechniky. Disponujeme moderními výrobními prostory, což nám umožňuje zajistit rychlou reakci na nejnovější požadavky trhu a našich zákazníků a zároveň dává možnost dodržovat přísné požadavky na kvalitu, ekologii a normy. Díky vlastnímu výrobnímu zázemí dokážeme velmi rychle zajistit kompletní dodávky vzduchotechnických celků i jejich jednotlivých částí (např. formou servisního zásahu).Vzduchotechnika umožňuje přesnou korekci nejen množství vyměňovaného vzduchu, ale i korekci teploty vzduchu. Nabízí možnost využití stropní ventilace.

VZT

Realizujeme jí v širokém rozsahu velikostních jednotek adresně pro specifické systémy

  • průmyslové, kancelářské i bytové prostory
  • nemocnice, laboratoře 
  • přednáškové sály, hotely
  • výrobní haly
  • nákupní centra, apod.

Naše zkušenosti v oblasti realizace VZT odpovídající současným požadavkům úspor energií a ekologie jsou zákazníky akceptovány.

Využíváme znalosti z dlouholetých zkušeností při výrobě vzduchotechnických potrubí, příslušenství a VZT jednotek. Výroba vzduchotechniky a montáž vykazuje vysokou úroveň provedení, pokud jde o výkon a kvalitu, dlouhodobou životnost, spolehlivost, přesnost výrobků, za použití vysoce kvalitních materiálů a vynikajících vlastností. Zpracování technické dokumentace zajišťují kvalifikovaní pracovníci. Inovace programů podle požadavku zákazníka je nezbytnou součástí.